Nokia Konursy app

Nokia Konkursy to ciekawa, informacyjna aplikacja skierowana do posiadaczy smartfonów z Windows Phone (również Nokia Lumia). Jeśli chcecie wygrać ciekawe nagrody i być na bieżąco z konkursami organizowanymi przez Nokię Polska – warto zainteresować się tą prostą aplikacją.

Aplikacja Nokia Konkursy na Windows Phone posiada trzy pulpity na których znajdziemy: aktualne konkursy, ostatnio dodane konkursy oraz zapowiedź konkursów, które będą miały miejsce w najbliższej przyszłości. Oczywiście w bazie aktualnych konkursów znajdziemy opis konkursu, nagrody oraz termin wykonania konkretnego zadania. Co ważne do wzięcia udziału w konkursie nie musimy się nigdzie logować – wystarczy wziąć udział pisząc np. odpowiedź na pytanie oraz podając swój adres email. Muszę przyznać, że takie rozwiązanie wydaje mi się najbardziej odpowiednim z punktu widzenia użytkownika – konieczność zakładania kolejnych kont albo logowania się z poziomu Facebooka mogłoby nas zmęczyć.

Nokia Konkursy app WP

Na sam koniec ważna wzmianka dotycząca aplikacji. Otóż w zakładce ustawienia apki Nokia Konkursy możemy ustawić tryb powiadomień Push – informacja o nowych konkursach nawet w przypadku gdy aplikacja jest wyłączona. Warto skorzystać z tej opcji by nie zapomnieć o nowym konkursie.

Apka Nokia Konkursy dla smartfonów z Windows Phone (Nokia Lumia) możecie pobrać oczywiście za darmo z Marketplace.

Życzę Wam powodzenia w konkursach 🙂

Be Sociable, Share!