Parę razy na naszej stronie pojawiały się materiały video pochodzące z kanałów YouTube zagranicznych oddziałów Nokii. Tym razem będzie wyjątkowo ciekawie, gdyż pokażemy film pochodzący z Rosji.

Podczas oglądania dłuższych filmów na telefonie możemy odczuć dyskomfort związany z ciągłym przytrzymywaniem go w dłoni. Oczywiście, jest na to rada – wystarczy posiadać stojak na telefon.

Gdybym właśnie pisał o iPhonie, pewnie poleciłbym wam dedykowany iStojak z eleganckim przetłoczeniem w kształcie jabłka za jedyne 649$. Na szczęście, nie tym razem. Za pomocą tego poradnika stworzycie własny stojak nie wydając ani kopiejki na jego budowę. Materiałami, którymi się posłużymy, będą karty plastikowe, spinacze i okulary – za ich pomocą jesteśmy w stanie zrobić naprawdę porządny stojak na telefon korzystając z materiałów, które są powszechnie dostępne w domach.


  

Co prawda prezenter w filmiku włada językiem Dostojewskiego, lecz nikomu nie powinno to przeszkodzić w zrozumieniu całości – wszystko zostało przedstawione w prosty do zrozumienia sposób.

Na filmie pokazanym smartfonem jest Nokia Lumia 920, lecz wykonane przez nas stojaki powinny być kompatybilne z większością urządzeń na rynku. Posiadacze mniejszych smartfonów mogą mieć problemy z uzyskaniem odpowiedniego kąta nachylenia telefonu korzystając z metody okularowej. Dodatkowo, żaden ze sposobów raczej nie zadziała z tabletami, chyba że znajdziecie odpowiednio dużą kartę kredytową lub spinacz 😀

 

Be Sociable, Share!