Szok, niedowierzanie, kompletne zdumienie – LG wyda aktualizacje do Androida 4.1 Jelly Bean dla swoich trzech smartfonów. Czy to początek nowej polityki przeprowadzania aktualizacji w LG?

Każdy, kto był posiadaczem smartfona od LG wie, że ten producent za punkt honoru obrał sobie nie wydawanie aktualizacji dla swoich urządzeń z Androidem. Niejeden użytkownik posiadł złe zdanie na temat smartfonów LG właśnie przez brak wsparcia. Ba, Koreańczycy niejednokrotnie byli obiektem żartów. Teraz ma to się wszystko zmienić…

Zazwyczaj newsy o tym, że dany producent zamierza wydać aktualizacje dla swoich smartfonów nie są czymś elektryzującym. Tym razem jest inaczej – w końcu chodzi o LG, króla nie wydawania aktualizacji! Chciałbym, by była to oznaka zmiany podejścia firmy do tematu, lecz pesymiści – jak ja – powiedzą, że jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Modele, które otrzymają Androida 4.1 Jelly Bean to LG 4X HD, L7 i L9. Według obietnic, aktualizacja nadejdzie pod koniec drugiego kwartału 2013 roku, a więc zapewne na samym początku wakacji. Do tego czasu co prawda blisko nie jest, choć miejmy nadzieję, że pozwoli to uniknąć obsuwek na późniejsze terminy.

Pozostaje więc tylko czekać. Właściciele LG mają teraz podwójny powód, by wyczekiwać wakacji.

Via

Be Sociable, Share!