Jeśli jesteś klientem Orange i dodatkowo posiadasz smartfon z Windows Phone, na pewno będziesz zadowolony z aplikacji Mój Orange, która daje dostęp do najważniejszych informacji na temat twojego konta.

Wielu operatorów komórkowych oferuje swoje aplikacje przeznaczone do szybkiego sprawdzania pozostałych środków na koncie i innych danych. Nie inaczej jest w przypadku Orange, którego aplikacja o nazwie Mój Orange zawędrowała na system Microsoftu.

To, co oferuje, najlepiej odda jej opis umieszczony w Marketplace:

Orange On-line w Twoim smartfonie – samodzielnie zarządzaj swoim kontem.

Mój Orange to oficjalna i bezpłatna aplikacja Orange dla osób korzystających z telefonów Windows Phone. Aktualnie aplikacja umożliwia:

– sprawdzanie stanu konta: minut, złotówek, pakietów sms/mms, transmisji danych i pakietów dodatkowych

– obejrzenie ostatnich faktur i płatności – podgląd informacji o Twoim numerze i planie taryfowym

Kolejne funkcjonalności już wkrótce.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z Orange On-line przed uruchomieniem Mój Orange załóż darmowe konto portalu orange.pl

Jeśli po zainstalowaniu aplikacji stwierdzisz, że potrzebujesz czegoś więcej lub jakaś funkcja nie działa zgodnie z twoimi oczekiwaniami, zostań częścią zespołu budującego Mój Orange i swoje sugestie przekaż nam na forum (orange.pl/forum) w kategorii „Mój Orange”.

 

Aplikacja pozwala na sprawdzenie stanu konta w łatwy i szybki sposób. By sprawdzić pozostałe środki, do tej pory należało posłużyć się kodem, a zasięgnięcie bardziej szczegółowych wiązało się z odwiedzeniem strony Orange, co w przypadku smartfonów nie było najwygodniejszym rozwiązaniem.

Mój Orange działa zarówno na systemie Windows Phone 7.5, 7.8, oraz najnowszym 8. Aplikacja dostępna jest także na Androida i iOS.

Mój Orange – Windows Phone Download

Mój Orange – Android Download

Mój Orange – iOS Download

Be Sociable, Share!