Barney Stinson, postać z popularnego serialu Jak poznałem waszą matkę, znany jest ze swojego niezwykłego umiłowania do garniturów. Jeśli chcecie pójść w jego ślady, z pewnością przyda wam się aplikacja Tie Mentor na smartfony Windows Phone. Dzięki niej dowiecie się, jak zawiązać krawat na jeden z siedmiu legendarnych sposobów.

Choć czynię to rzadko, lubię chodzić w garniturach. Niestety, w przeciwieństwie do wyżej przytoczonego Barneya nie jestem synonimem pożądania dla kobiet. Może to dlatego, że do garniturów nigdy nie zakładam krawatu? Być może najwyższa pora to zmienić, lecz jest pewien problem – nie potrafię go wiązać.

Wielu mężczyzn ma ten sam problem: jak zawiązać krawat? Krawat nie jest elementem naszej garderoby, z którym obchodzimy się na co dzień, więc mamy prawo nie znać węzłów. Z pomocą przychodzi jednak Tie Mentor. Jest to aplikacja, która w bardzo przystępny sposób  pokazuje różne metody wiązania krawatu.

 

Tie Mentor w swoich zasobach ma aż siedem sposobów na zawiązanie krawatu. Instrukcje są pokazane w sposób obrazkowy w kilku krokach, dzięki czemu naprawdę ciężko się zagubić. Myślę, że nawet największa oferma powinna sobie dać radę z wiązaniem tego materiałowego pasa wokół szyi i przy okazji się nie udusić.

Aplikacja przeznaczona jest na smartfony z systemem Windows Phone i zajmuje jedynie 1 MB.

Tie Mentor – Download

Be Sociable, Share!