Tym razem nie będzie to tekst na temat nowych smartfonów. Mamy do Was gorącą prośbę i pragniemy, byście przyłączyli się do nas z pomocą dla naszej dobrej przyjaciółki, Laury. To nie kosztuje zupełnie nic, więc tym bardziej prosimy o zapoznanie się z tą informacją.

Dziś zwracamy się do was z wielką prośbą. Jest to pierwszy raz w ciągu czterech lat istnienia naszego bloga, kiedy potrzebujemy Waszej pomocy. Sprawa jest naprawdę wielkiej wagi i pragniemy dotrzeć do jak największej ilości osób. Jeśli tylko możecie, roześlijcie tę wiadomość swoim znajomym, a sprawicie naszej przyjaciółce nieocenioną przysługę.

Możliwość oddania 1% swojego podatku na cele charytatywne jest znana chyba wszystkim. Nie wszyscy jednak wiedzą na jaki cel przeznaczyć swoją cegiełkę. My, redaktorzy bloga DailyMobile.pl już zdecydowaliśmy, jaki cel wesprzemy w tym roku. Odchodząc więc od typowych tematów bloga takich jak telefony komórkowe staramy się zachęcić Was wszystkich o wsparcie naszej przyjaciółki Laury, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. To niezwykle trudna i kosztowna choroba, której na dzień dzisiejszy nie da się całkowicie wyleczyć, a leki łagodzące jej skutki są niezwykle drogie.

Lecząc stwardnienie rozsiane nie można niestety liczyć na NFZ. Na szczęście, Laurze z pomocą przyszła fundacja „Dobro Powraca”, która postanowiła zaopiekować się nią i zaoferowała pomoc w zbiórce wymaganych 100 tysięcy złotych potrzebnych na opłacenie rocznej terapii pozwalającej zapobiec dalszemu rozwojowi choroby.

Szczegóły dotyczące choroby, jej przebiegu i leczenia znajdziecie na ulotce poniżej:

Jeśli nie jesteś obojętny i masz możliwość wsparcia to nie zwlekaj! Przeznaczając 1% swojego podatku oferujesz nieocenioną pomoc, której Laurze tak bardzo potrzeba. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do pozostawienia pod spodem komentarza – obiecujemy odpisać!
Redaktorzy DailyMobile.pl: Przemysław Musiał, Marek Paczkowski i Paweł Dawidziak.

Be Sociable, Share!