Orange rozwija swoją ofertę o trzy nowe smartfony. Wiadomość ta powinna ucieszyć osoby szukające taniej i zarazem w miarę poręcznej słuchawki.

Z dniem wczorajszym (25 stycznia) do oferty pomarańczowego operatora trafiły trzy nowe smartfony:

  • Nokia Lumia 510
  • Samsung Galaxy Mini 2 NFC
  • Samsung Galaxy S III Mini

Pierwszy z nich – Nokia Lumia 510 to nowsza i większa odmiana Lumii 610. Charakteryzuje się dobrym, czterocalowym wyświetlaczem, procesorem 800 MHz, 512 MB RAM-u i systemem Windows Phone 7. Szerzej pisaliśmy o niej w tym tekście, do którego odnoszę wszystkich zainteresowanych. Orange oferuje ją w trzech żywych kolorach: czerwonym, żółtym i niebieskim. Jej cena waha się od 1 zł (Smart Plan Halo 79,90, cena w e-sklepie) do 409 zł (Smart Plan Mix 29,90, cena w salonie).

Samsung Galaxy Mini 2 już wcześniej był dostępny w Orange, lecz tym razem zawitała do niego wersja z łącznością NFC. Miłym gestem jest to, że pomimo tego, że jest to usprawniony model, to cena została zachowana. Jest to od 1 zł (Smart Plan Halo 39,90, cena w e-sklepie) do 269 zł (Smart Plan Mix 29,90 zł, cena w salonie).

Ostatni z trójki modeli to Samsung Galaxy S III Mini, który tak na prawdę z dużym Galaxy S III nie ma wiele wspólnego. Jego dokładną specyfikację możecie obejrzeć tutaj. Co miłe, znajduje się w nim niemalże najnowsza wersja systemu Android – 4.1 Jelly Bean. Niestety, pomarańczowi jeszcze nie dodali informacji dotyczących ceny urządzenia w ich ofercie.

Via

Be Sociable, Share!