Sam­sung Galaxy S IV to obec­nie najbardziej wyczeki­wany smart­fon na świecie. Każda, nawet najm­niejsza, plotka na temat daty jego pre­miery odbija się głośnym echem w sieci. Niestety, Sam­sung odrzu­cił pogłoski, jakoby jego nowy flagowiec miał zostać pokazany pod­czas MWC 2013.

O tym, że prace nad Sam­sug­iem Galaxy S IV trwają w najlep­sze, nie trzeba chyba nikogo przekony­wać. Teraz pytaniem nie jest czy?, a kiedy?. 

No właśnie, kiedy? Na min­ionych tar­gach CES 2013 w Las Vegas Sam­sung zaprezen­tował światu giętkie ekrany i nowe pro­ce­sory, choć nie wspom­niał ani słowem o czwartej galak­tyce. Skoro nie CES, to w sieci pojaw­iły się głosy, że Sam­sung Galaxy S IV miałby zostać pokazany po raz pier­wszy na odby­wa­ją­cych się w Barcelonie tar­gach Mobile World Con­gress 2013.

Jed­nakże, speku­lacje te zde­men­tował dyrek­tor dzi­ału mobil­nej teleko­mu­nikacji Sam­sunga, J.K. Shin. Nie­ofic­jal­nie się mówi, że SGS IV zostanie przed­staw­iony światu na włas­nej imprezie Sam­sung Unpacked, a ma ona się odbyć 22 marca. Ile jest w tym prawdy? Całość w moim odczu­ciu brzmi bardzo wiary­god­nie — wiele kluc­zowych urządzeń Sam­sung przed­staw­iał właśnie tam. Brakuje jed­nak pewnego źródła odnośnie daty i równie dobrze może ona zupełnie nie pokry­wać się z rzeczywistością.

O samym urządze­niu rozpisy­wal­iśmy się już wielokrot­nie, a newsy z nim związane może­cie odnaleźć tutaj.

Via

Ciekawe? Podziel się!