Samsung Galaxy S IV to obecnie najbardziej wyczekiwany smartfon na świecie. Każda, nawet najmniejsza, plotka na temat daty jego premiery odbija się głośnym echem w sieci. Niestety, Samsung odrzucił pogłoski, jakoby jego nowy flagowiec miał zostać pokazany podczas MWC 2013.

O tym, że prace nad Samsugiem Galaxy S IV trwają w najlepsze, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Teraz pytaniem nie jest czy?, a kiedy?. 

No właśnie, kiedy? Na minionych targach CES 2013 w Las Vegas Samsung zaprezentował światu giętkie ekrany i nowe procesory, choć nie wspomniał ani słowem o czwartej galaktyce. Skoro nie CES, to w sieci pojawiły się głosy, że Samsung Galaxy S IV miałby zostać pokazany po raz pierwszy na odbywających się w Barcelonie targach Mobile World Congress 2013.

Jednakże, spekulacje te zdementował dyrektor działu mobilnej telekomunikacji Samsunga, J.K. Shin. Nieoficjalnie się mówi, że SGS IV zostanie przedstawiony światu na własnej imprezie Samsung Unpacked, a ma ona się odbyć 22 marca. Ile jest w tym prawdy? Całość w moim odczuciu brzmi bardzo wiarygodnie – wiele kluczowych urządzeń Samsung przedstawiał właśnie tam. Brakuje jednak pewnego źródła odnośnie daty i równie dobrze może ona zupełnie nie pokrywać się z rzeczywistością.

O samym urządzeniu rozpisywaliśmy się już wielokrotnie, a newsy z nim związane możecie odnaleźć tutaj.

Via

Be Sociable, Share!