Do tej pory, aby kupić w naszym kraju Samsunga Galaxy Nexus 10, należało nieźle się nagimnastykować. To już przeszłość, gdyż Vobis postanowił na własną rękę sprzedawać koreańskie tablety na terenie Polski.

Samsung Google Nexus 10 to największy tablet z linii  Nexus, zawierającej topowe urządzenia oparte na Androidzie. Jest to owoc współpracy Google’a z Samsungiem, który zawiera w sobie najlepsze rozwiązania stosowane na rynku. Na jego pokładzie znajduje się m.in. Android 4.2 Jelly Bean, czterordzeniowy procesor Exynos 5250 pracujący z częstotliwością 1,7 GHz oraz rewelacyjny wyświetlacz 10″ o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. To właśnie specyfikacja sprawia, że Nexus 10 ma w sobie wielu zagorzałych fanów, a Polacy, niestety, do tej pory musieli powstrzymać się ze smakiem, jeśli chodzi o jego zakup.

Na szczęście, Vobis postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i na własną rękę postanowił dystrybuować sprowadzone z zagranicy Nexusy. Niestety, na razie postawiono wyłącznie na modele 16 GB, więc jeśli polowaliście na wersję 32 GB, musicie albo poczekać, albo sprowadzić sobie tablet z innego źródła. Kupując jednak Samsunga z tego sklepu, możecie liczyć na gratisowy antywirusowy pakiet Norton Tablet Security, roczną gwarancję serwisową oraz darmową dostawę. Cena? 2099 zł. W porównaniu do reszty świata oferta prezentuje się przeciętnie, choć i tak myślę, że za taki sprzęt nie są to wygórowane pieniądze. Na oficjalnym fanpage’u Vobisa na Facebooku pojawił się następujący wpis:

Jego poprzednik, „mniejszy” brat, cieszył się u nas dużą popularnością. Pora zatem na wersję 10, a więc 10″ model Nexus, którego produkcja tym razem została powierzona firmie Samsung, a który zachwyca swoimi osiągami, wygrywając w konkurencji nawet z iPadem Retiną. 
Zamawiając w przedsprzedaży otrzymujecie pakiet ochronny Norton Tablet Security oraz darmową dostawę. Zapraszamy! 🙂
http://www.vobis.pl/tablet-samsung-google-nexus-10-16gb-2-121189.html

Via

Be Sociable, Share!