Któż z nas nie grał kiedykolwiek w Angry Birds? Dwie najnowsze odsłony tej niezwykle uzależniającej produkcji trafiły wreszcie na smartfony Nokia Lumia 610. Było nam dane sporo czekać na ten dzień…

Wściekłe Ptaki to jeden z największych fenomen ostatnich lat i jednocześnie najsłynniejsza i najchętniej pobierana seria gier na smartfony. Jak chętnie? Możecie wierzyć lub nie, lecz w maju gry z tej serii pobrano już miliard razy. Niesamowite, prawda?

Angry Birds Star Wars miało premierę 8 listopada i pojawiło się na Androidzie, Windows Phone 8, a także na iOS.W grudniu Rovio wydało Angry Birds Star Wars i  Space na platformę Windows Phone 7, lecz wtedy nie udało się zapewnić odpowiedniej płynności działania na Nokii Lumia 610 posiadającej zaledwie 256 MB pamięci RAM. Producent gier stwierdził, że posiadacze tego smartfona będą usieli na tę grę poczekać, aż wydana zostanie wersja kompatybilna z tym urządzeniem.

Okazało się, że Rovio potrafi dotrzymać słowa. Dzisiejszego dnia zarówno Angry Birds Space jak i Angry Birds Star Wars stały się dostępne do pobrania dla użytkowników Nokii Lumia 610. Obie gry są dostępne z poziomu Marketplace i kosztują 3,49 zł. Myślę, że warto wydać te parę złotych dla tak wybornej rozrywki.

Angry Birds Space – Windows Phone 7 Download

Angry Birds Star Wars – Windows Phone 7 Download

Via

Be Sociable, Share!