Marketing w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważnym elementem, który nierzadko decyduje o sukcesie bądź porażce produktów rynkowych. Nie powinno nas zatem dziwić, że także i procesory mobilne także mają swoje reklamy. Ta od Qualcomma zdecydowanie jest warta obejrzenia!

Smok nadchodzi – taki tytuł nosi nowa reklama Snapdragona 600 i 800. O samych urządzeniach możecie przeczytać więcej w tym tekście, a tutaj posłużę się jedynie ogólnikami:

Snapdragon 600 to pierwszy z nich. Zapewnia o 40% większą wydajność, niż w przypadku Snapdragona S4 Pro, a częstotliwość jego taktowania może wynieść maksymalnie 1,9 GHz. jeszcze lepiej prezentuje się drugi model – Snapdragon 800, który może charakteryzować się mocą nawet 2,3 GHz! Doposażony został w potężny układ graficzny, a ogólna szybkość chipsetu wzrośnie aż o 75% w stosunku do S4 Pro.

Skupmy się jednak na sposobie, w jaki Qualcomm reklamuje swoje produkty. Ja jestem pod wielkim wrażeniem filmiku, który został umieszczony na oficjalnym profilu YouTube firmy.


Opis filmu w tłumaczeniu brzmi następująco:

Smok nadchodzi. Jest mały. Naprawdę mały. Przynosi czystą moc, prędkość gwarantującą opad szczęki i dłuższy czas pracy na baterii twojego smart-urządzenia. Dyrektor generalny Qualcomma, Dr. Paul Jacobs zaprezentował najnowsze procesory Snapdragon podczas jego przemówienia na konferencji podczas CES 2013, na którym wykorzystał ten film. Nowa linia Snapdragonów 800 i 600 zawiera szybsze CPU, wyższą wydajność w grafice i mniejsze zużycie baterii. Wkrótce nadejdą w sercu urządzeń, które kochasz. Dla więcej informacji na temat procesorów Snapragon, odwiedź adres www.qualcomm.com/snapdragon.

Via

Be Sociable, Share!