Pozamiatane. Jeśli przecieki nie kłamią, ZTE ma w swoich planach stworzyć tabletofon, jakiego świat jeszcze nie widział. Zapomnijcie o wszystkim, co widzieliście do tej pory. ZTE bije na głowę każde inne mobilne urządzenie!

Zgadza się, nagłówek tego artykułu prezentuje się nad wyraz krzykliwie. Nic jednak dziwnego, gdyż tym razem mamy do czynienia z urządzeniem, które jest zupełnie niepodobne do całej reszty. Takiego skoku technologicznego po ZTE to bym nie spodziewał się nigdy w życiu.

Zacznijmy od wyświetlacza. Z pewnością nie będzie to poręczna słuchawka, gdyż jej ekran otrzyma zaskakująco wielką przekątną 6,3″ – to jeszcze więcej niż w Huaweiu Ascendzie Mate, który za swoje wymiary zgarnął u mnie razy. Moim zdaniem, wymiary klasyfikują Nubię Z7 jako tablet. Nie wspomniałem jeszcze o rozdzielczości – a ta ma wynieść… 2560 x 1440 pikseli!

To nie koniec niespodzianek! Czas na największy szok – nowe ZTE zostanie wyposażone w ośmiordzeniowy procesor. Tak jest – osiem rdzeni! Nie wiadomo jednak, czy chodzi o jeden główny procesor, czy też układ 4+4, tak jak w zapowiedziach Samsunga. Abstrahując od tego, czy ktokolwiek potrzebuje tyle mocy w smartfonie, sądzę, że może dojść do kolejnego po wyświetlaczach Full HD wyścigu zbrojeń.

Reszta specyfikacji nie odstaje od powyższych rewelacji. Mamy otrzymać bowiem 128 GB pamięci ROM, baterię 4000 mAh oraz aparat op rozdzielczości 16 Mpix. Brzmi pięknie, prawda?

Kiedy to niesamowite urządzenie ma wejść do sprzedaży? O tym dowiemy się dopiero po oficjalnej prezentacji. Nie wiadomo też, czy tabletofon w ogóle powstanie w takiej postaci. Moim zdaniem specyfikacja brzmi jak oderwana od rzeczywistości, chociaż kto wie?  Może tym razem otrzymamy coś naprawdę kosmicznego 🙂

Via

Ciekawe? Podziel się!