Zdecydowanie czekałem na moment, w którym zostanie opublikowana fotografia przedstawiająca nadchodzącego flagowca Samsunga. Ona tu jest!

Oczywiście, nie należy uważać, iż jest to stuprocentowo pewna informacja. Może się okazać, że przeciek przedstawia autentyczny model, lecz równie dobrze zdjęcie może być kolejną fałszywką. Przypadek Nexusa X od Sonego pokazał nam, że utalentowany grafik może sporo namieszać wśród portali branżowych.

Największą rewelacją, którą możemy dostrzec na zdjęciu grafiki jest brak fizycznego przycisku pod ekranem. Czy koreański producent stwierdził, że należy odejść od tego rozwiązania będącego niegdyś przedmiotem sporów z Apple?

Samsung Galaxy S IV otrzyma także znacznie mniejszą ramkę wokół wyświetlacza, który z kolei zostanie powiększony do 4,99”.  Sam wygląd urządzenia nie będzie się bardzo różnił od Galaxy S III. Czy to dobrze? Można nad tym się zastanawiać.

Według niepotwierdzonych informacji, Samsung Galaxy S IV otrzyma czterordzeniowy procesor Exynos 5450 o taktowaniu 2 GHz, 2 GB pamięci RAM, układ graficzny Mali-T658, ekran 4,99″ Full HD, aparat główny 13 Mpix oraz przedni 2 Mpix. Całość ma dopełnić Android w najnowszym wydaniu – Jelly Bean 4.2.1. Czy jednak specyfikacja nadchodzącego hitu sprzedaży od Samsunga będzie prezentować się właśnie tak? Nie możemy tego potwierdzić w żaden sposób.

Pozostaje nam czekać. Jak długo? Premiera z pewnością odbędzie się w pierwszej połowie tego roku, a więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Via

Be Sociable, Share!