Goldenline-Windows-Phone

Przed Wami kolejna aplikacja – Goldenline – skierowana na smartfony z Windows Phone, w tym oczywiście na modele Nokia Lumia. O plusach posiadania tej właśnie aplikacji opowie Wam w krótkim video Karol Paciorek, a ja postaram się w miarę obiektywnie wypowiedzieć na temat samej apki.

Goldenline to portal dla ludzi biznesu / pracy – przynajmniej tak jest przestawiany. W rzeczywistości ma on już swoje 5 minut za sobą. W dobie Facebooka jego popularność spada a przynależność do grona Goldenów nie jest już niczym prestiżowym. Niemniej jednak zawsze ceniłem Goldenline za forum, które skupiało ludzi danej profesji w konkretnym miejscu, którzy gotowi byli pomóc w wielu sprawach – wystarczyło napisać.

Sama aplikacja Goldenline jest ciekawą aplikacją dla tych, którzy już wcześniej zaznajomili się z portalem i mają na nim swój profil. Ściąganie apki tylko po to, by zarejestrować konto i zobaczyć jak działa – mija się raczej z celem. Co do funkcji – aplikacja nadal umożliwia korzystanie z forum, które nadal jest rdzeniem GL, jeśli szukacie pracy i myślicie, że właśnie tam ją znajdziecie – raczej odradzam, są lepsze aplikacje, które skupiają się na wyszukiwaniu ofert pracy.

Podsumowując – aplikacja Goldenline na smartfony z Windows Phone jest ofertą skierowaną do obecnych użytkowników GL. Szukasz wsparcia, pomocy w konkretnym temacie, w którym chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę – także polecam Goldenline. Nie polecam natomiast ludziom, którzy nie mają potrzeby czytania często długich dialogów na tematy, których odpowiedź znajdą w szybki sposób w wyszukiwarce Google.

Do ściągnięcia jak zwykle za darmo z Marketplace i kompatybilne z urządzeniami z systemem Windows Phone 7.5, 7.8, 8.0 (Nokia Lumia 920,  Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 610 NFC).

PS: Co to za tablet pojawiający się na video?

Be Sociable, Share!