Where’s My Water? i Where’s My Perry? to jedne z najpopularniejszych gier dostępnych w App Store i Google Play. Teraz w te produkcje mogą grać także posiadacze smartfonów opartych na systemie Windows Phone 8.

Obie produkcje powstały z ręki Disneya, słynnego producenta filmów animowanych. Są bardzo podobne do siebie i (pisząc w skrócie) mamy w nich za zadanie manipulować strumieniem wody (W Where’s My Perry? woda występuje także w postaci stałej i gazowej) tak, aby trafił do specjalnych dysz. Oczywiście, po drodze niejednokrotnie natrafimy na przeszkody takie, jak skażona ciecz.

Wielkimi atutami Where’s My Perry/Water? zdecydowanie są przyjemna oprawa audiowizualna i mnogość poziomów. Where’s My Water? zawiera ich już ponad 400, a ta liczba ciągle rośnie wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Jak wygląda rozgrywka? Najlepiej przedstawić to za pomocą filmików:

Where’s My Perry?:

 

Where’s My Water?:

Wydanie gier na platformę Windows Phone 8 powoduje, że od tej pory cieszyć się nimi będą mogli posiadacze takich smartfonów, jak Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 620, HTC 8S i HTC 8X.

W Marketplace obie gry kosztują po 3,49 zł, co jest naprawdę okazyjną ceną. Na Androidzie ceny stoją na delikatnie niższym poziomie, a na iOS kosztują po dolarze. Warto dodać, że na WP7 i na zielonego robocika tytuły występują także w darmowych, okrojonych wersjach.

Where’s My Perry? – Windows Phone 8 (3,49 zł, dostępne demo)

Where’s My Water? – Windows Phone 8 (3,49 zł, dostępne demo)

Where’s My Perry? – Android (3,38 zł)

Where’s My Perry? Free- Android (bezpłatny)

Where’s My Water? – Android (3,11 zł)

Where’s My Water? Free – Android (bezpłatny)

Where’s My Perry? – iOS (0,99$)

Where’s My Water? – iOS (0,99$)

Be Sociable, Share!