Nokia Care US na swoim Twitterze wyćwierkała, jakoby Nokia Lumia 920 miała otrzymać aktualizację oprogramowania do końca bieżącego roku.

Windows Phone 8, jak każdy nowo narodzony system, boryka się z problemami wieku dziecięcego. Na szczęście, niektóre z nich zostaną załatane poprzez aktualizację, która powoli nadchodzi dla topowego smartfona fińskiego giganta – Nokii Lumia 920.

Nie wiadomo jeszcze, jakich usprawnień możemy się spodziewać w nadchodzącym „apdejcie”. Nie będę tutaj strzelał i dywagował w tej kwestii, gdyż nie miałoby to większego sensu. Miejmy jednak nadzieję, że czekają nas odczuwalne zmiany.

Będzie to pierwsza tego typu aktualizacja dla smartfona Nokii opartego na Windows Phone 8. Warto tutaj jednak wspomnieć, że konkurencyjne HTC już wydało parę dni temu swoją łatkę aktualizacyjną do pobrania dla HTC 8X przez OTA, z poziomu telefonu. Wniosła ona poprawki dotyczące połączenia sieci WLAN podczas zgaszonego wyświetlacza, oraz liczne usprawnienia zarządzania wiadomościami tekstowymi.

Via

Be Sociable, Share!