Pixel Heritage

Pixel Heritage to bardzo ciekawa aplikacja, która jakiś czas temu pojawiła się w WP Marketplace. Przenosi nas ona w czasy telefonów Nokia z systemem Symbian, gdzie z pomocą tych właśnie słuchawek możemy wykonać niecodzienne fotografie. Dodatkowo z pomocą Nokia Polska możecie zgarnąć dodatkowo nagrody.

Aplikacja Pixel Heritage umożliwia wykonywanie zdjęć legendarnymi telefonami Nokii, począwszy od aparatu 0,1 Mpix z Nokii 6610i po świetnie ocenianą (jak na tamte czasy) Nokię N95 z aparatem 5 Mpix. Oczywiście sama apka nie dam nam fizycznego dostępu do szeregu starszych modeli Nokii, natomiast wyświetli je nam na ekranie naszego smartfona z Windows Phone i (co ważne) umożliwia wykonanie fotek w jakości zbliżonej do jakości wybranego telefonu. Tak więc N95 będziemy mogli zrobić lepsze zdjęcia niż 6610i a dodatkowo będziemy mogli nanieść na zdjęcia tzw. bad pixele, dodatkowe szumy czy też efekt brudnego obiektywu.

Całość bardzo fajnie się przedstawia. Aplikacja Pixel Heritage przeznaczona jest na smartfony z systemem Windows Phone i ściągnięcie ją z Marketplace. Apka posiada bardzo dobre oceny i jest czymś innym w stosunku do propozycji innych developerów.

Konkurs

Na sam koniec słowo na temat konkursu, który organizowany jest przez Nokia Polska. Zasady bardzo proste: pobieramy aplikacje Pixel Heritage, oceniamy, publikujemy na Facebook’u, wysyłamy zrobione poprzez aplikację zdjęcie MMS-em i wygrywamy ciekawą nagrodę w postaci smartfona Nokia 808 PureView, który jest niekwestionowanym królem fotosmartfonów – potwierdzone info 🙂

Więcej informację znajdziecie pod tym adresem.

Be Sociable, Share!