Nokia Lumia Music

Od czasu wypuszczenia pierwszych smartfonów Nokii z serii Lumia na rynek, zawsze jarałem się podkładem muzycznym, który jest użyty w tych reklamach. I choć nie mam telewizora, a może właśnie przez to, lubię oglądać dobre reklamy – ciekawe pomysły, dobre podkłady muzyczne w reklamach. Dlatego też postanowiłem zestawić dla Was najciekawsze według mnie reklamy smartfonów Nokia Lumia wraz z video wykonawców, którzy użyczyli ścieżki dźwiękowej do tych reklam – zapraszam.

Na pierwszy ogień idzie klasyk, czyli reklama smartfonu Nokia Lumia 800. Rytmiczny podkład pasował do reklamy, o czym mogą świadczyć najlepiej oceniane komentarze na YouTube pod oficjalnym video Nokii Polska.

Oczywiście za muzykę odpowiedzialny był zespół: Totally Enormous Extinct Dinosaurs a kawałek nazywa się Garden. Co więcej Nokia zaprosiła ich na jedną ze swoich premier, gdzie oczywiście utwór Garden został wykonany na żywo.

Następnie ciekawe tło muzyczne zostało wykorzystane w kampanii promocyjnej smartfona Nokia Lumia 610. Motyw pasował do hasła – Nokia Lumia 610 – Podkręć zabawę. Tym razem za muzykę odpowiedzialna była grupa Sleigh Bells a utwór nazywa się Riot Rhythm.

Rok 2012 to nie tylko Lumie, czego dowodem jest nowatorski smartfon Nokia 808 PureView. Ostatni z rodziny Symbian. Muzyka bardzo nowoczesna połączona z elementami Dubstepu.
The Glitch Mob feat. Swan – Between Two Points.

Jeszcze wcześniej mieliśmy premierę także innego nowoczesnego smartfona od Nokii – Nokia N9. W sumie od tego modelu rozpoczyna się już klasyczny kształt wielu smartfonów z serii Lumia (Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 920). Niestety w tym przypadku pozostaje nam delektować się samą muzyką bez autora, który nie został ujawniony pomimo moich usilnych starań.

Na sam koniec zostawiłem najnowszą perełkę pochodzącą z reklamy smartfona Nokia Lumia 920. W reklamie tej poraża elektryzujący początek.

Creep feat Nina Sky – You (Robert Koch Remix)

Podobają Wam się te utwory – czekam na Waszą opinię. Który jest najlepszy, nie patrząc na to czy właśnie ten produkt Nokii jest najlepszy?

Be Sociable, Share!