Na koreańskim kanale Samsunga w serwisie YouTube został umieszczony interesujący materiał pokazujący, co musiał znieść Samsung Galaxy S III, zanim znalazł się na sklepowych półkach. Sposoby testowania urządzenia w paru przypadkach były dość niekonwencjonalne.

Filmik o wymownej nazwie 삼성전자 스마트폰을 금속으로 긁고, 깔고 앉은 실험 결과는?! odkrył przed nami sekrety wprost z fabryk Samsunga. Okazuje się, że Koreańczycy mają fantazję, a przy okazji do testów podchodzą z dużą pieczołowitością.

Galaxy S III musiał przejść między innymi próby wody, wyginania, wciskania przycisku home 200 000 razy, rysowania po ekranie, a nawet… odporności na stukilogramowe pośladki.

Zdaje się, że Samsung naprawdę postarał się w kwestii wytrzymałości jego topowego smartfona na przeciwności losu. Szkoda tylko, że opinie użytkowników nie zawsze się z tym pokrywają – ekran (pomimo powłoki Gorilla Glass 2) potrafi się zarysować, a obudowie zdarza się nawet pękać. No, ale jeśli ktoś chce wytrzymały telefon, to dla niego

Samsung Galaxy S III to bardzo udany smartfon. Osiągnął on zadziwiający sukces i każdego miesiąca sprzedaje się w pięciu milionach sztuk miesięcznie, a dorównać temu wynikowi może tylko iPhone. Co ciekawe, już dowiadujemy się o pierwszych plotkach dotyczących czwartego przedstawiciela rodziny Galaxy S, który rzekomo ma dostać pięciocalowy wyświetlacz 1080p i ośmiordzeniowy procesor.

Via

Be Sociable, Share!