HTC Droid DNA to jeden z najciekawszych smartfonów wydanych w ostatnim czasie. Przez jednych został okrzyknięty mobilnym królem, lecz Internet ugina się także pod falą krytyki skierowanej w jego stronę. Mimo to, z pewnością znalazłby rzeszę fanów na starym kontynencie. Niestety, niemiecki oddział HTC twierdzi, że Europa nie otrzyma swojego Droida DNA.

Zaskakująca wieść dotarła zza naszej zachodniej granicy. W piątek niemiecki oddział HTC na Facebooku opublikował następujące oświadczenie:

Deluxe niestety nie trafi do Europy.

W tym krótkim i dosadnym zdaniu niemieckie HTC przedstawiło wiadomość, której nie spodziewał się chyba nikt.

Pięciocalowy tabletofon od HTC został po raz pierwszy przedstawiony w Japonii pod nazwą J Butterfly. Niedawno trafił do Stanów Zjednoczonych, gdzie znany jest jako Droid DNA. Ostatnia w kolejce miała być wersja międzynarodowa, przeznaczona na pozostałe rynki, w tym do Europy – model DLX/Deluxe. Niestety, HTC Germany z przekonaniem informuje, że Europejczycy z nowym potworkiem od HTC mogą się pożegnać.

Sprawa nabrała dziwnego obrotu. Jakiś czas temu do Internetu przedostały się w formie przecieku zdjęcia ukazujące HTC Deluxe (znaleźć je możecie na dole artykułu). Zatem czy była to wyłącznie bardzo udana mistyfikacja? To byłoby co najmniej dziwne.

 

Via

Be Sociable, Share!