Zwykle nie piszę o tego typu okaz­jach, lecz w tym przy­padku postanow­iłem zro­bić wyjątek. Dzięki plat­formie sprzedaży iBOOD now­iutkiego Huaweia Ascend P1 możemy nabyć nie za 1599 zł, a za jedyne 1199 zł, co jest naprawdę świetną okazją. Taniej nie zna­jdziecie go nigdzie indziej!

Jeśli wśród was zna­j­dują się osoby, które zain­tere­sowane są kup­nem smart­fona Huawei Ascend P1, to niech się one nie zas­tanaw­iają — po prostu nie ma i prędko nie będzie lep­szej oferty. Ilość smart­fonów jest ogranic­zona, więc nie czeka­j­cie, tylko kupujcie :)

iBOOD, jak sam o sobie mówi, jest najwięk­szą europe­jska plat­formą sprzedaży ofert jednod­niowych. Codzi­en­nie, dokład­nie o godzinie 24:00 (swoją drogą — nie ma takiej godziny :D), na jej stronie pojawia się nowa oferta o najniższej cenie w całym Internecie. Nie spóźnij się! Pro­mocja trwa maksy­mal­nie 24 godziny lub do wycz­er­pa­nia zapasów. Tak przy­na­jm­niej chwali się autor strony, lecz na szczęś­cie te słowa pokry­wają się z prawdą — cena chińskiego Androida rzeczy­wiś­cie jest najniższa w całym Internecie.

Szy­bka wędrówka na Alle­gro utwierdz­iła mnie w przeko­na­niu — obec­nie są tylko dwie oferty sprzedaży mod­elu Ascend P1 w Kup Teraz. Tamte­jsze ceny to kole­jno: 1549 zł i 1499 zł. OK, jest to co prawda taniej, niż ofic­jalna cena (1599 zł), lecz oferta iBOOD prezen­tuje się lep­iej o 300 zł.

Huawei Ascend P1 to smart­fon z ekranem 4,3″ o wysok­iej rozdziel­czości 540 x 960. Posi­ada dwur­dzeniowy pro­ce­sor TI OMAP 4460 o tak­towa­niu 1,5 GHz  1 GB RAM-u, Aparat 8 Mpix i przed­nią kamerkę 1,3 Mpix, 4 GB pamięci wbu­dowanej, a także slot na karty pamięci. Całość dzi­ała pod kon­trolą Androida 4.0 Ice Cream Sand­wich. Specy­fikacja jest na prawdę świetna jak za taką cenę!

Link do oferty na iBOOD.pl

Ciekawe? Podziel się!