Zwykle nie piszę o tego typu okazjach, lecz w tym przypadku postanowiłem zrobić wyjątek. Dzięki platformie sprzedaży iBOOD nowiutkiego Huaweia Ascend P1 możemy nabyć nie za 1599 zł, a za jedyne 1199 zł, co jest naprawdę świetną okazją. Taniej nie znajdziecie go nigdzie indziej!

Jeśli wśród was znajdują się osoby, które zainteresowane są kupnem smartfona Huawei Ascend P1, to niech się one nie zastanawiają – po prostu nie ma i prędko nie będzie lepszej oferty. Ilość smartfonów jest ograniczona, więc nie czekajcie, tylko kupujcie 🙂

iBOOD, jak sam o sobie mówi, jest największą europejska platformą sprzedaży ofert jednodniowych. Codziennie, dokładnie o godzinie 24:00 (swoją drogą – nie ma takiej godziny :D), na jej stronie pojawia się nowa oferta o najniższej cenie w całym Internecie. Nie spóźnij się! Promocja trwa maksymalnie 24 godziny lub do wyczerpania zapasów. Tak przynajmniej chwali się autor strony, lecz na szczęście te słowa pokrywają się z prawdą – cena chińskiego Androida rzeczywiście jest najniższa w całym Internecie.

Szybka wędrówka na Allegro utwierdziła mnie w przekonaniu – obecnie są tylko dwie oferty sprzedaży modelu Ascend P1 w Kup Teraz. Tamtejsze ceny to kolejno: 1549 zł i 1499 zł. OK, jest to co prawda taniej, niż oficjalna cena (1599 zł), lecz oferta iBOOD prezentuje się lepiej o 300 zł.

Huawei Ascend P1 to smartfon z ekranem 4,3” o wysokiej rozdzielczości 540 x 960. Posiada dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4460 o taktowaniu 1,5 GHz  1 GB RAM-u, Aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 1,3 Mpix, 4 GB pamięci wbudowanej, a także slot na karty pamięci. Całość działa pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Specyfikacja jest na prawdę świetna jak za taką cenę!

Link do oferty na iBOOD.pl

Be Sociable, Share!