Apollo to oficjalny odtwarzacz dla urządzeń korzystających z Androida opartych na Cyanogenmodzie. Powszechnie otrzymuje on pozytywne recenzje od użytkowników. Teraz czas na to, by poznała się z nim szersza grupa osób, gdyż trafił do wirtualnego sklepu Androida.

Apollo według mitologii greckiej jest bogiem muzyki. To od niego pochodzi nazwa odtwarzacza muzycznego, który własnie zawitał do sklepu Play.

Zawiera on sporo ciekawych funkcji, których nie oferują nawet niektóre płatne playery – są to np. skórki, tryb tabletowy, informacje o zbliżających się koncertach, czy modyfikowalne widżety. Jest tego naprawdę sporo, a co najlepsze, aplikację można pobrać za darmo.

Bardzo dobre opinie zbiera design aplikacji, który prezentuje się wzorowo – został wykonany w stylu Holo, dzięki czemu pasuje do wyglądu nowszych wersji Androida. Apollo łączy w sobie wygodę użytkowania, funkcjonalność i mnogość opcji.

Na wersję darmową zostały nałożone jednak ograniczenia. Te na szczęście sprowadzają się tylko do późniejszych aktualizacji i wyświetlania reklam.

Płatna odmiana Apollo nie jest wielkim wydatkiem – zwana jako Apollo+ apka kosztuje 3,23 zł, co jest na prawdę korzystną ceną i zachęcam do jej kupna.

Apollo Download

Apollo + Download

Via/Via

Be Sociable, Share!