Rusza kolejna edycja lubianego konkursu od pomarańczowego operatora – dzięki niemu grupa wylosowanych szczęśliwców będzie mogła pobawić się topowym modelem Nokii, a część z nich otrzyma go na zawsze.

Testuj z Orange to zabawa, której uczestnicy otrzymują na okres testowy nowoczesne i ciekawe smartfony. Właśnie rozpoczęły się zapisy na jej kolejną część. Tym razem urządzeniem, które obrano na tapetę jest Nokia Lumia 920.

Lumii 920 chyba już nie muszę przedstawiać – chodzi oczywiście o najnowszy, największy i najszybszy smartfon Nokii. Pracuje on pod kontrolą jeszcze gorącego Windowsa Phone 8 i z pewnością usatysfakcjonuje każdego amatora fotografii – jej aparat należy do ścisłej czołówki, a chyba jedynym lepszym modelem jest… inna Nokia – 808 PureView, która, swoją drogą, też już raz była do zdobycia w tym konkursie.

Co trzeba zrobić aby zgarnąć Nokię Lumia 920? Wystarczy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytania. Następnie wystarczy czekać do 14 grudnia, kiedy to zostaną wylosowani uczestnicy zabawy. Wtedy mają oni wykonywać różne zadania od Orange, które będą publikować na swoich blogach. Gdy testy dobiegną końca, grupka 70 spośród wszystkich 150 wybrańców będzie mogła zachować smartfony na zawsze.

Oprócz Lumii uczestnicy zabawy otrzymają też bezprzewodowe głośniki Nokia Play 360°, dzięki którym będą mieć okazję zapoznać się z technologią NFC.

Nie musicie się spieszyć z rejestracją – zgłaszać się można do 3 grudnia.

Via

Be Sociable, Share!