Nokia-NFC

Ciężko nazwać to miłością, ciężko o uczucie a jednak Nokia wraz z Multikinem postanowiła zorganizować bardzo ciekawą promocję na której można było odebrać za free bilet do kina. Z marketingowego punktu widzenia była to oferta Win-Win dla obu firm a dodatkowo a może nawet przede wszystkim skorzystali na tym klienci multipleksów i Nokii.

Nokia postanowiła wykorzystać swoje modele smartfonów by rozdać za darmo wejściówki  do kina. Wystarczyło mieć smartfon z technologią NFC (Nokia N9, Nokia Lumia 610 NFC, Nokia 808 PureView). Następnie trzeba było podejść do stoiska Nokii zaraz przy wejściu do Multikina i jak mówi reklama: „wystarczy podejść, dotknąć i odebrać bilet do kina” – proste i skuteczne by wypromować dodatkowo markę, zadowolić i zaskoczyć pozytywnie klientów, którzy wybrali markę Nokia.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na funkcję edukacyjną kampanii – przez takie rozwiązania, klient dowiaduje się o nowych technologiach, o sile swojego smartfona. Pewnie nie jedna osoba przeczytała coś więcej na temat NFC w internecie po takim darmowym seansie. Brawo Nokia Polska – plus dla Was!

Be Sociable, Share!