Nokia Lumia 820 rękawiczki

Nokia Lumia 820 to smartfon oparty o system Windows Phone 8. Niewątpliwie dużym atutem tego urządzenia jest pokaźny wyświetlacz 4,3 cala, który według zapewnień producenta ma umożliwiać pracę nawet w rękawiczkach. Czy Nokia rzeczywiście przygotowała się do zimy i czy Nokia Lumia 820 poradzi sobie w rękawiczkowym teście? Zobaczcie sami!

Trzeba przyznać, że wykorzystanie technologii Synaptics ClearPad Series 3 to całkiem inny wymiar korzystania z wyświetlacza w smartfonie. W praktyce ma to oznaczać jedno – możliwość korzystania z ekranu nie tylko w klasyczny sposób – za pomocą palców, ale także daje możliwość korzystania z urządzenia w rękawiczkach a także z pomocą samych paznokci. Całość w teorii zapowiada się bardzo ciekawie. Jak to wygląda w praktyce możecie podejrzeć na filmiku poniżej, gdzie w rękawiczkowym starciu bierze udział zarówno Nokia Lumia 820, jak i dla porównania Nokia Lumia 800. Jako pole bitewne wybrano grę Fruit Ninja, która doskonale nadaje się do różnego rodzaju challengy.

Nokia Lumia 920 i Lumia 820 – znamy oficjalną cenę dla Włoch i Niemiec

Jak Wam się podoba starcie Nokii Lumii 820 z rękawiczkami? Czy sądzicie, że taka technologia może mieć zastosowanie w codziennym życiu (zimowym sezonie)? Ja jestem jak najbardziej na tak i nie dziwie się, dlaczego Nokia Polska na jednej z zeszłorocznych konferencji rozdawała specjalne rękawiczki do obsługi smartfona – modelem Lumia 820 pokazali, że niemożliwe staje się możliwe 🙂

Via

Be Sociable, Share!