Tajwański producent smartfonów i amerykański operator komórkowy łączą swe siły i zapraszają na konferencję, która odbędzie się już 13 listopada. Co z tego może wynikać? To już prawie pewne – impreza dotyczyć będzie premiery HTC Droid DNA.

Konferencja ma mieć miejsce w Nowym Jorku 13 listopada o godzinie 11:00 czasu miejscowego. Goście będą mogli „doświadczyć najnowszego wspólnego dzieła HTC i Verizona”

HTC Droid DNA – oto owoc współpracy obu firm. Taki jest oczywisty wniosek, który nasuwa się sam. Nie od dziś wiemy, że HTC pracuje nad pięciocalowym potworem mającym stać się numerem jeden wśród smartfonów.  W Japonii został już zaprezentowany jakiś czas temu pod nazwą HTC J Butterfly. Niestety, reszta świata wciąż musi na niego czekać.

Niemal w tym samym czasie opisywaliśmy zmierzający do Stanów model Verizon HTC DLX – mowa właśnie o tym urządzeniu. Internety głoszą, że operator zrezygnował z tej nazwy na rzecz Droida DNA. Na nazewnictwie różnice się kończą.

Trzeba przyznać, że dane techniczne prezentują się naprawdę fantastycznie. Sercem nowego HTC ma zostać czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro. Oprócz niego otrzymujemy rewelacyjny wyświetlacz 5″ Super LCD 3 o rozdzielczości Full HD, 2 GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix oraz pomocniczy 2 Mpix, 16 GB pamięci wewnętrznej, slot na karty Micro-SD, a system operacyjny to Android w wersji – 4.1 Jelly Bean korzystający z nakładki HTC Sense 4+.

Verizon oczywiście otrzyma wyłączność na ten smartfon na terenie USA. Jak sprawa potoczy się w Europie? Miejmy nadzieję, że starokontynentalny odpowiednik jest już w drodze.

Via

Be Sociable, Share!