Na razie Nokia Lumia 920 dostępna jest w kilku wyróżniających się kolorach, lecz w filmiku duńskiego oddziału Nokii możemy zobaczyć kolejną wersję kolorystyczną. Tym razem jest to fuksja.

Ten artykuł został napisany przez mężczyznę, więc proszę czytelniczki o wybaczenie – nazewnictwo kolorów jest dla mnie czymś abstrakcyjnym. Po czasochłonnym porównywaniu odcieni z pomocą Wikipedii w końcu doszedłem do wniosku, że nowy kolor to fuksja. Wy nazwijcie sobie jednak jak chcecie – róż, magenta, eozyna czy biskupi – ja jednak zostanę przy fuksji.
 

 

Na kanale Nokia Danmark (duński odpowiednik NokiaPoland) pojawił się film dotyczący akcji The Open Song Project, w której Nokia i zespół muzyczny Spleen United razem tworzą wspólne dzieło. Pierwszoplanowymi urządzeniami są Nokie Lumie 920, które przejęły rolę kamery podczas tworzenia teledysku.

W w sześćdziesiątej szóstej sekundzie filmiku pojawia się niejaki Niels Kjelstrup, Product Manager Nokii. W jego wystąpieniu nie byłoby nic niezwykłego  gdyby nie jeden szczegół – w dłoniach trzyma Nokię Lumia 920 w nieznanej do tej pory odmianie kolorystycznej.

Czy taki kolor pozwoli na osiągnięcie sukcesu? Tego nie wiem, lecz na przykładzie mojego osobistego – nazwijmy to – badania łatwo wywnioskować, że całkiem spora część kobiet skusiłaby się na różowy smartfon.

Via

Be Sociable, Share!