Zaledwie wczoraj pisaliśmy o trzech milionach sprzedanych Samsungach Galaxy Note II, a teraz Samsung informuje o kolejnym, bardziej spektakularnym wyniku: Galaxy S III znalazł aż 30 milionów nabywców!

30 milionów SGS-ów III – to tak, jakby każdemu mieszkańcowi Australii i Portugalii rozdać po jednym z tych telefonów. Samsung ma naprawdę spore powody do zadowolenia, jeśli chodzi o wyniki finansowe. Co najlepsze, wcale się nie zapowiada, by to szaleństwo miało się skończyć!

Jak na smartfon kosztujący obecnie niemal 2 000 zł możemy mówić o świetnym wyniku. Spowodowany jest przede wszystkim świetną opinią na temat poprzedników, kampanią reklamową i… licznymi kontrowersjami odnośnie iPhone’ów, których zmęczeni użytkownicy postanowili opuścić.

Samsung Galaxy S III w sprzedaży jest już nie od dziś, lecz wcale nie zanosi się na to, by zainteresowanie nim malało. W lipcu napisaliśmy o 10 milionach sprzedanych SGS-ów III, a dwa miesiące później – we wrześniu – nabywców znalazło drugie tyle tych słuchawek. Wniosek jest taki, że sprzedaż trzeciej galaktyki jest ciągle taka sama, a każdego miesiąca rozchodzi się ich aż 5 milionów. Rezultat iście godny podziwu!

Via

 

Be Sociable, Share!