Pasjonaci grający w popularnego Minecrafta raz po raz udowadniają, że z klocków zbudować da się wszystko. Co powiecie na wyjątkową Nokię Lumia 920 stworzoną w tej grze przez naszego rodaka?

Dla niewiedzących – Minecraft to produkcja charakteryzująca się archaiczną grafiką, w której gracze za pomocą przeróżnych sześciennych bloków mogą tworzyć niemal dowolne konstrukcje. Gokuroyu, Polski fan stawiania klocków, przeniósł Nokię Lumia 920 do wirtualnego świata. Trzeba przyznać, że z zadania wywiązał się celująco.

W opisie filmiku autor napisał:

14 dni zajęło mi zbudowanie tej Nokii Lumia 920 w Minecrafcie. To moja pierwsza duża budowla. Wymiary: 200x109x17 bloków. Mam nadzieję, że się podoba.

Download save:
http://www.4shared.com/rar/5cSctd-l/Minecraft_Nokia_Lumia_920_save.html

Co najfajniejsze, Gokuroyu zbudował także wnętrze telefonu! Możemy tam znaleźć m.in. bibliotekę (pamięć wewnętrzną), dyskotekę (Nokia Music), czy jednostki aparatu z ręcznie otwieraną przysłoną. Wygląda to rewelacyjnie!

Co prawda nie jestem fanem Minecrafta, lecz w tym przypadku mam chęć wstać i złożyć oklaski twórcy tego dzieła. Mam nadzieję, że nie jest to jego ostatni projekt.

Wszystkim zapalonym graczom Minecrafta posiadającym smartfony z systemem Windows Phone polecam grę Survivalcraft.

Via

Be Sociable, Share!