Mam dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy z utęsknieniem czekają na dostępność nowych smartfonów Nokii i HTC w Polsce – dwaj operatorzy szykują wprowadzenie słuchawek z WP8 do swojej oferty.

Wojciech Jabłczyński będący rzecznikiem Orange Polska, na swoim blogu napisał parę zdań, które powinny uszczęśliwić fanów Windows Phone 8:

Zwróciliście uwagę na start Windows 8, a ja obiecałem wczoraj napisać parę konkretów dotyczących naszej oferty z nowym systemem. Na przełomie listopada i grudnia pojawią się dwa smartfony Nokii: Lumia 820 i Lumia 920 oraz również dwa HTC: Windows Phone 8X by HTC i Windows Phone 8S by HTC. W ofercie przedświątecznej będzie też tablet Samsung Ativ smart PC. 

Wychodzi na to, że posiadacze numeru w Orange będą mogli nacieszyć się przyjemnością posiadania najnowszych Windows Phone’ów gdzieś za miesiąc. Niestety, dokładna data pojawienia się tych smartfonów nie jest znana, więc należy uzbroić się w cierpliwość. Nie wiemy też nic o cenach. Te z kolei u Pomarańczowych często potrafią być bezpodstawnie wysokie, choć może tym razem zaoferuje nam pozytywną niespodziankę?

 

Nokia Lumia 820 i jej mocniejsza siostra pojawią się też w Plusie. Podążając za serwisem GSMOnline, dochodzimy do informacji, że obie Lumie będą dostępne na początek wyłącznie w ofercie biznesowej.

Oto cennik dla taryfy „Bez limitu dla Firm z Internetem na próbę”:

„Bez Limitu dla Firm z Internetem”:

Oraz ostatnia taryfa, „Bez Limitu dla Firm Premium”:

Nie znamy niestety informacji dotyczącej momentu wejścia oferty w życie.

Czy oferta jest korzystna? Jeśli jesteś właścicielem dużej firmy i miesięcznie na rozmowy telefoniczne  przeznaczasz mnóstwo czasu, to jest nieźle, choć ceny stawki abonamentu są mocno wysokie. Czekamy na odpowiedź Play?

Via/Via

 

Be Sociable, Share!