Samsung ma powody do dumy, gdyż jego smartfony rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nie inaczej jest w przypadku wielgachnego Galaxy Note’a II, który już przekroczył barierę trzech milionów sprzedanych egzemplarzy.

Samsung Galaxy Note II to rewelacyjny tabletofon, o którym śmiało można stwierdzić, że jest najlepszym telefonem z Androidem. Posiada piekielnie dobre podzespoły, jak np. 2 gigabajty RAM-u, czterordzeniowy procesor 1,6 GHz czy – przede wszystkim – gigantyczny wyświetlacz 5,5” o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Z pewnością mamy do czynienia z godnym następcą pierwszego Note’a.

Samsung chwali się, że sprzedaż Galaxy Note’a II wypadła ponad trzykrotnie lepiej w porównaniu do pierwszej odsłony koreańskiego tabletofonu. Wychodzi na to, że klienci przekonali się do nowego segmentu urządzeń mobilnych i wymiary tak ogromnej słuchawki nie są dla nich wielką przeszkodą.

Oczywiście, 3 miliony egzemplarzy nie jest w świecie smartfonów żadnym rekordem. iPhone 5 został sprzedany w 5 milionach sztuk w zaledwie 3 dni (!!!), a Samsung Galaxy S III znalazł 20 milionów nabywców w sto dni. Mimo wszystko 3 miliony jak na urządzenie tego typu to bardzo pozytywny wynik.

W chwili pisania tego artykułu cena Samsunga Galaxy Note II na Allegro zaczyna się od 2 200 zł. Czy warto skusić się na ten tabletofon, zdecydujcie sami.

Via

Be Sociable, Share!