Nokia to producent, który jak żaden inny kładzie nacisk na to, by jego smartfony z Windows Phone 8 były wyjątkowe. Poniższy filmik pokaże, jakie są  unikalne opcje przeznaczone wyłącznie dla najnowszych Nokii z serii Lumia.

Na kanale WMExperts pojawił się ciekawy filmik ukazujący ekskluzywne funkcje smartfonów Windows Phone 8 przeznaczone dla Nokii Lumia 920.

W materiale przedstawiony został między innymi equalizer (korektor dźwięku) z osiemnastoma predefiniowanymi ustawieniami z możliwością edycji istniejących ustawień. Należy wspomnieć, że działa tylko ze słuchawkami. Kolejnym z muzycznych udogodnień jest funkcja Dolby Headphones potęgująca wrażenie z odsłuchu muzyki.

Jedną z głośno promowanych cech Nokii Lumia 920 jest jej rewelacyjny wyświetlacz PureMotion HD+, którego można obsługiwać za pomocą praktycznie wszystkiego (paznokcia, rękawiczki, banana… – udowadniają to filmy na YouTube). Okazuje się, że tak zwaną podwyższoną czułość ekranu można wyłączyć, a smartfon możliwy będzie wyłącznie za pomocą palca. Mała rzecz, a może okazać się w niektórych przypadkach użyteczna.

Smartfon można także zintegrować z kontem Nokia oraz przesłać fińskiej firmie swoje zdanie na temat działania słuchawki. Mało który producent posiada w swoim portfolio podobną usługę.

Niech to szlag. Rozpisałem się tak, że praktycznie mógłbym nie pokazywać Wam filmiku, a dowiedzielibyście się niemal wszystkiego. Także kończę swój komentarz w tym miejscu i wstawiam obiecany film 😉

 

Via

Be Sociable, Share!