Konferencja Google’a, która miała się odbyć dzisiaj, niestety została przeniesiona na kolejny termin. Powodem, przez który nie ujrzymy dzisiaj nowych Nexusów jest… silny wiatr.

Dziś, 29 października 2012 miała odbyć się duża konferencja Google’a dotycząca jego systemu operacyjnego, jakim jest Android. Z pewnością mamy czego żałować, gdyż ominęły nas naprawdę interesujące premiery.

Nieoficjalnie wiemy, że tej imprezie Google zamierzało nam oficjalnie przedstawić LG Nexusa 4 – niesamowicie szybki smartfon z czterordzeniowym procesorem, 2 GB RAM-u i zapewnionymi natychmiastowymi aktualizacjami. O tym modelu jest głośno od dłuższego czasu i wiemy o nim już chyba wszystko, więc byłoby wielką niespodzianką, gdyby gigant z Mountain View nie pokazał nam tego cacka.

Oprócz niego, na pewno mogliśmy liczyć na Google Nexusa 7 w wersji z 32 gigabajtową pamięcią wewnętrzną, a co śmielsi mówili o zupełnie nowym, dziesięciocalowym tablecie Nexus od Samsunga, a nawet o Androidzie 4.2. I coś jest na rzeczy, gdyż Internet jest pełen plotek na ich temat.

Takie były plany, lecz, jak już wiecie, nowojorska konferencja dzisiaj się nie odbędzie. Co jest przyczyną? Rozchodzi się o niebezpieczny huragan Sandy, który atakuje Wielkie Jabłko (ten zwrot jest potoczną nazwą Nowego Jorku – nie mieszajcie w to producenta ajfonów 😉 ). Niestety, sytuacja wygląda na bardzo groźną. W mieście został wprowadzony stan wyjątkowy, a ludzie zmuszeni zostali do ewakuacji.

Wciąż nie wiemy jeszcze, na kiedy zostanie ustalony kolejny termin wydarzenia.

Via

Be Sociable, Share!