Niecały tydzień temu w Japonii odbyła się premiera potężnego pod każdym względem smartfona HTC J Butterfly. Teraz możemy obejrzeć zdjęcia przedstawiające pięciocalowe monstrum w wersji przeznaczonej dla amerykańskiego operatora Verizon.

Nie będzie to dokładnie ten sam model. Na razie stwierdzić możemy, że będzie się różnił od japońskiego kuzyna obudową, oraz nazwą. W Stanach zjednoczonych tabletofon otrzyma nazwę DLX pochodzącą od słowa deluxe, oznaczające luksus.

Możliwe, że zmianom ulegnie specyfikacja techniczna urządzenia, gdyż znanym zabiegiem jest wypuszczanie jednego urządzenia w różnych wersjach (Samsung Galaxy S III wszedł do USA w odmianie z dwurdzeniowym Snapdragonem, a na starym kontynencie pojawił się z czterordzeniowym Exynosem na pokładzie), lecz wolałbym, by tego uniknięto – Snap­dra­gon S4 Pro APQ8064 z HTC J Butterfly to diabelnie szybka jednostka.

Procesor nie jest jedyną mocną stroną tego tabletofonu. Oprócz niego otrzymujemy rewelacyjny wyświetlacz 5″ Super LCD 3 o rozdzielczości Full HD, 2 GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix oraz pomocniczy 2 Mpix, 16 GB pamięci wewnętrznej, slot na karty Micro-SD, a system operacyjny to Android w najnowszej wersji – 4.1 Jelly Bean korzystający z nakładki HTC Sense 4+.

Z nowych zdjęć nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się niczego nowego. Kiedy HTC DLX pojawi się w sprzedaży u operatora Verizon? Oficjalnie nie wiadomo, choć mówi się o drugiej połowie listopada. Czy jest na co czekać? Zdecydowanie tak. Szykuje się rewelacyjne urządzenie praktycznie pozbawione wad. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się także w Polsce.

Via

Be Sociable, Share!