Jeśli często kupujesz aplikacje w Google Play, z pewnością spodoba Ci się AppSales – ten sprytny program pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż wyświetla obniżki cen w sklepie Google’a.

Integralną cechą każdego smartfona jest jego sklep z aplikacjami – w przypadku Androida jest to Google Play. Oczywiście, można tam znaleźć darmowe pozycje, lecz najciekawsze gry i programy nierzadko kosztują spore pieniądze. Na szczęście autorzy czasem obniżają ceny swoich dzieł, a AppSales służy właśnie do wyłapywania obecnie trwających promocji.

   

Program jest prosty w obsłudze i działa bezproblemowo. Listę wyświetlanych aplikacji można ograniczyć według kategorii, ilości pobrań, wielkości przeceny i minimalnej oceny, a na ekranie przedstawiającym daną grę lub program możemy zobaczyć poprzednią cenę, opis, komentarze, 60-dniową historię cen, linki związane z produktem oraz jego ewentualne bezpłatne i okrojone wersje. Czego chcieć więcej?

 

AppSales spodoba się na pewno każdemu, kto poprzez Google Play kupuje sporo. Polecam osobiście, gdyż sam jestem zadowolonym użytkownikiem tej aplikacji.

AppSales na Androida pobrać można stąd (link do Google Play), bądź za pomocą poniższego kodu QR:

QRCode

Be Sociable, Share!