µTorrent  to najpopularniejszy klient do pobierania torrentów dla komputerów osobistych. Korzystającym często z tego protokołu wymiany plików z pewnością przyda się aplikacja µTorrent Remote pozwalająca na szybki podgląd swoich torrentów zawsze i wszędzie.Aplikacja służy do zdalnego zarządzania plikami torrent pobieranych na komputer osobisty z poziomu smartfona . Nie oferuje ona możliwości pobierania ich na pamięć telefonu, co dla niektórych może być wadą, lecz przyznajmy – do ściągania dużych ilości danych PC nadaje się lepiej.

Jakie zatem otrzymujemy funkcje? Możemy dodawać nowe torrenty, usuwać je, zatrzymywać i wznawiać ich pobieranie oraz sprawdzać ich status (liczba peerów/seedów, procent pobrania plików itp.).

Aplikacja z pewnością jest skierowana do szczególnego grona odbiorców i nie przyda się każdemu, lecz dla wszystkich, co pobierają poprzez µTorrent masę danych będą wniebowzięci. Należy pamiętać, że jest to dopiero wersja beta, zatem z pewnością  w kolejnych aktualizacjach zostaną wprowadzone nowe opcje.

Aby pobrać µTorrent Remote dla systemu Windows Phone 7 wystarczy wejść w ten link, bądź skorzystać z poniższego kodu QR:
QRCode

µTorrent Remote wcześniej został wydany na platformę Android i można go pobrać stąd. Poniżej znajduje się także odpowiedni kod QR:
QRCode

 

Via

Be Sociable, Share!