29 października będzie mieć miejsce kon­fer­encja Google’a, na której możemy poz­nać wiele intere­su­ją­cych informacji.

Plotek na temat nowych urządzeń z serii Nexus oraz Androida 4.2 Key Lime Pie pow­stało już całkiem sporo. Wygląda na to, że za jede­naś­cie dni wszelkie wąt­pli­wości zostaną rozwiane i Google odsłoni wszys­tkie karty.

Kon­fer­encja która wtedy mieć będzie miejsce nosi nazwę The play­ground is open (ang. Plac zabaw jest otwarty). Odbędzie się w Nowym Jorku w poniedzi­ałek 29 listopada o godzinie 10.00 czasu miejs­cowego (drzwi otwarte zostaną o 9:15). Zaprosze­nie zostało styl­i­zowane na kartę Google Now, co zdaje się nasuwać jej tematykę.

Czego możemy się spodziewać? Prawie pewne jest to, że ujawnione zostanie co najm­niej jedno urządze­nie z rodziny Nexus (LG Nexus 4, Sony Nexus X, Google Nexus 7 32 GB, Google Nexus 10…). Możliwe jest także pojaw­ie­nie się Androida 4.2 Key Lime Pie z ulep­szoną obsługą Google Now (na co wskazy­wała by forma zaproszenia). Czy ujrzymy coś jeszcze? Możliwe, choć kole­jnych domysłów na tę chwilę brakuje.

Do kon­fer­encji pozostało już niewiele czasu. Czy odmieni ona oblicze Androida? Miejmy nadzieję że tak, choć byle nie odbiła się na jeszcze więk­szej frag­men­tacji urządzeń pracu­ją­cych na zielonym robociku…

Via

 

Ciekawe? Podziel się!