29 października będzie mieć miejsce konferencja Google’a, na której możemy poznać wiele interesujących informacji.

Plotek na temat nowych urządzeń z serii Nexus oraz Androida 4.2 Key Lime Pie powstało już całkiem sporo. Wygląda na to, że za jedenaście dni wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane i Google odsłoni wszystkie karty.

Konferencja która wtedy mieć będzie miejsce nosi nazwę The playground is open (ang. Plac zabaw jest otwarty). Odbędzie się w Nowym Jorku w poniedziałek 29 listopada o godzinie 10.00 czasu miejscowego (drzwi otwarte zostaną o 9:15). Zaproszenie zostało stylizowane na kartę Google Now, co zdaje się nasuwać jej tematykę.

Czego możemy się spodziewać? Prawie pewne jest to, że ujawnione zostanie co najmniej jedno urządzenie z rodziny Nexus (LG Nexus 4, Sony Nexus X, Google Nexus 7 32 GB, Google Nexus 10…). Możliwe jest także pojawienie się Androida 4.2 Key Lime Pie z ulepszoną obsługą Google Now (na co wskazywała by forma zaproszenia). Czy ujrzymy coś jeszcze? Możliwe, choć kolejnych domysłów na tę chwilę brakuje.

Do konferencji pozostało już niewiele czasu. Czy odmieni ona oblicze Androida? Miejmy nadzieję że tak, choć byle nie odbiła się na jeszcze większej fragmentacji urządzeń pracujących na zielonym robociku…

Via

 

Be Sociable, Share!