Yanosik-nawigacja-windows

Od dłuższego czasu na kanale Nokia Pol­ska na YouTube może­cie zobaczyć ciekawe filmiki — recen­zje aplikacji, które wyko­rzys­tać może­cie na smart­fonach Nokia Lumia. Jeśli często podróżu­je­cie i boicie się man­datów zapraszam do przetestowa­nia aplikacji Yanosik na smart­fonach z Win­dows Phone — szcz­erze pole­cam, a dlaczego…

Aplikacja Yanosik, jest pro­gramem pol­skim, twor­zonym także przez społeczność — poprzez jedno kliknię­cie możemy powiadomić społeczność Yanosika, że w danym miejscu Policja suszy czy też widz­imy kole­jny fotoradar. Jazda po pol­s­kich dro­gach często wywołuje u nas niepożą­dane odruchy na ner­wicy kończąc. Dlat­ego też jeśli możemy to warto sobie uprzy­jem­nić tą jazdę i wyłączyć tryb czuwa­nia na zbliża­jący się radar czy patrol Policji — skup się na jeździe razem z Yanosikiem.

Aplikacja jest banal­nie prosta w użytkowa­niu. Co ważne nie jest ona płatna i możemy ją oczy­wiś­cie ściągnąć z Mar­ket­place.

Zobacz­cie teraz, co Włodek ma do powiedzenia na temat aplikacji Yanosik, którą odpalił na smart­fonie Nokia Lumia 800. Zachę­cam także do obe­jrzenia innych ciekawych filmików gwiazd inter­netu — Lekko Stronniczych :)

Ciekawe? Podziel się!