Fotograf Topolino70 na swoim kanale opublikował kolejny film nagrany za pomocą Nokii 808 PureView, który po prostu poraża. Nie ma wątpliwości, że 808 to niesamowite urządzenie i możliwościami fotograficznymi bije na głowę wszystkie inne smartfony, a nawet niektóre aparaty.

Uwielbiam twórczość Topolino70. Już wcześniej na DailyMobile mogliście ujrzeć film w podobnych klimatach oraz galerię zdjęć tego użytkownika. Jeśli w dobie newsów o Lumii 920 i jej aparacie  PureView z funkcją OIS stęsknił się za odsuniętą na bok Nokią 808 PureView, to zapraszam do oglądnięcia materiału wideo.

Film oglądajcie w najwyższej jakości 1080p – tylko to pozwoli doświadczyć prawdziwej magii wypływającej z ekranu.

Jak zwykle, fiński artysta stanął na wysokości zadania. Jestem pełen podziwu zarówno dla niego, jak i dla inżynierów Nokii, którzy stworzyli rewelacyjny telefon.

W opisie filmu autor napisał:

Film został nagrany Nokią 808 przymocowaną do statywu Velbon c-600, który znajdował się na podłodze łodzi. Film został nagrany naturalnie w 30 klatkach na sekundę, lecz chciałem nadać senny, kinematyczny nastrój. Osiągnąłem to poprzez ustawienie prędkości na 80%, co dało 24 klatki. To wyjaśnia miejscowe babole w przedstawieniu ruchomych obiektów.

Via

Be Sociable, Share!