przepisy na telefon

To nie prawda, że posiadacze smartfonów Nokia Lumia nie potrafią gotować! Co więcej z aplikacją Przepisy.pl gotowanie może stać się naszą pasją wystarczy ją pobrać z Marketplace na swój smartfon z Windows Phone. Zobaczmy czy warto?

Oczywiście z pewnością nie przekonam w tej chwili wszystkich tych, którzy za gotowaniem nie przepadają. Niemniej jednak nawet jeśli nie jesteście Gordonem Ramseyem to chyba warto ściągnąć darmową aplikację Przepisy.pl.

Przeglądając zdjęcia gotowych grafik z pewnością poczujecie się głodni a możliwość skorzystania z porady kucharskiej na ekranie smartfona wydaje się być bardziej praktycznym rozwiązaniem niż klasyczna książka kucharska, przepis na ekranie laptopa czy też telewizora.

windows phone aplikacje

W aplikacji mamy do dyspozycji 2 tysiące przepisów kulinarnych. Dodatkowo możemy skorzystać z minutnika, przelicznika miar i wag – oczywiście wszystko to z poziomu aplikacji Przepisy.pl na Windows Phone Windows Phone. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z porad Szefa Kuchni a ulubione przepisy dodać do swojej książki kucharskiej. Na sam koniec fajny bonus – brak pomysłu na obiad? Zdaj się na swój smartfon i przygotuj danie, które wybierze aplikacja Przepisy.pl poprzez potrząśnięcie urządzeniem.

Aplikacja Przepisy.pl dostępna jest na smartfony z Windows Phone (Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820). Pobierzecie ją z Marketplace.

  przepisy nokia

Be Sociable, Share!