Nokia Lumia 610 infografika

Pamiętacie, że jakiś czas temu publikowaliśmy dwie infografiki dotyczące wyników testów Nokii Lumii 610? Teraz chcielibyśmy zaprezentować pełną infografikę, na której znajdziecie wszystkie informacje a raczej odczucia użytkowników dotyczące sprawowania się Nokii Lumii 610.

Nokia Lumia 610 to najpopularniejszy smartfon z serii Nokia Lumia na rynku Polskim. Słuchawka wyposażona jest w system Windows Phone 7,5. Jego popularność to wynik połączenia ciekawego designu, nowoczesnego systemu operacyjnego i niskiej ceny – tak Nokie Lumie 610 dostaniecie już od 430zł.

Przy okazji przypominamy także o smartfonie Nokia Lumia 610 NFC, który to jest siostrą / bratem (w zależności, jak kto woli:) Lumii 610. Najnowszy model, który jest już dostępny w sprzedaży w naszym kraju został dodatkowo wzbogacony o moduł NFC. Poza tym modelem Nokia udostępnia swoim klientom inne słuchawki wykorzystujące NFC: Nokia 808 PureView, Nokia C7 oraz Nokia N9. Oczywiście NFC to nie tylko komunikacja pomiędzy smartfonami ale także akcesoriami, o które Nokia także zadbała.

Be Sociable, Share!