Któż z nas nie marzył o byciu pilotem? Rise Of Glory umożliwia nam spełnić dziecięce marzenia i pozwala zasiąść za sterami maszyn z czasów pierwszej wojny światowej.

Oto Rise of Glory – gra, która na systemie Windows Phone 7 nie ma zbyt dużej konkurencji. Jest bowiem zręcznościową grą lotniczą. Dla większych i mniejszych fanów samolotów byłoby wielką stratą nie zagrać w tę pozycję.

Na pierwszy rzut oka z pewnością pozytywnie zaskakuje oprawa graficzna – wszystko zostało przedstawione w pełnym trójwymiarze, a modele samolotów oraz otoczenie prezentują się naprawdę dobrze.

Nie gorzej jest z kwestią sterowania – w tym celu gra wykorzystuje akcelerometr, a jego implementacja sprawdziła się bardzo dobrze – można mówić o naprawdę dużym komforcie grania . Ster ogonowym kontrolujemy za pomocą suwaka na ekranie, a moc przepustnicy, karabiny maszynowe, zmiana kamery oraz menu pauzy są dostępne w postaci przycisków. Uważam taki rozkład za przemyślany.

Naszym celem jest oczywiście zestrzeliwanie myśliwców przeciwnika i niedoprowadzenie do zniszczenia własnej maszyny. Walka bezpośrednia wygląda emocjonująco i Rise Of Glory może dostarczyć masę frajdy.

 


 
Gra jest dostępna w Marketplace za 10,49 zł i posiada certyfikat Xbox Live. Powinna zadziałać na każdym smartfonie Windows Phone 7, w tym na m.in. telefonach Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 900.

Możecie ją pobrać stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR: 
QRCode

Be Sociable, Share!