Google z okazji 25 miliardów pobranych aplikacji ze sklepu Google Play postanowiło zorganizować promocję, dzięki której codziennie będziemy mieć okazję kupić aplikacje najwyższej jakości za zaledwie 80 groszy.

Jeśli do tej pory miałeś opory przed kupowaniem aplikacji z wirtualnego sklepu Google’a, to w końcu masz okazję, by rozpocząć rozpocząć swoją przygodę z zakupami. Od 26 września przez kolejne 5 dni będą oferowane gry i programy po niesamowicie niskiej cenie – 0,25 $, co w przeliczeniu daje 80 groszy.

Codziennie w godzinach wieczornych wypatrujcie ciekawych aplikacji tutaj (link do spisu aplikacji w promocyjnej cenie)

Do tej pory mogliśmy kupić takie perełki, jak OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) (80 gr zamiast 48,42 zł!), Let’s Create Pottery, czy runtastic PRO. Codziennie lista programów objętych promocją się zmienia.

Powodem tej obniżki cen jest pobranie 25 miliardów aplikacji w Google Play. Przy okazji Google przekazało do opinii publicznej fakt, że w tymże sklepie pobrać można już ponad 625 tysięcy programów i gier. Ta liczba przyprawia o zawrót głowy, choć nie można zapominać, że ich spory odsetek spoczywa w sieciowej otchłani bez ani jednego pobrania. W przeciwieństwie do tych objętych akcją promocyjną – zostały w niej wybrane tylko i wyłącznie aplikacje godne uwagi, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszam do pobierania!

Via

 

Be Sociable, Share!