Czy ktokolwiek przewidywał coś takiego? Proces aktualizacji smartfona Samsung Galaxy S III do Androida 4.1 już się rozpoczął. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale na chwilę obecną Polska  jest pierwszym krajem na świecie, w którym Jelly Bean został wydany oficjalnie!

Polska rzadko kiedy jest rozpieszczana przez producentów telefonów. Aktualizacje dla np. urządzeń Motoroli w centralnej Europie wydawane są z dużym opóźnieniem, a posiadacze Jabłka aby korzystać z Siri, muszą bawić się w nieoficjalne, skomplikowane procedury. Tym razem niebiosa otworzyły się właśnie dla nas, skromnych i niepostrzeżonych Polaków.

Tak – to nie jest żart. Nie Korea, nie USA, nie Niemcy ani też nie Chiny, lecz właśnie Polska otrzymała aktualizację Samsunga Galaxy S III do Androida w wersji 4.1 Jelly Bean jako pierwsza. Na facebookowej stronie Telefony Samsung znalazła się następująca notka:

Dzień dobry! Czy wiecie, że Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym ruszyła aktualizacja Samsung Galaxy S III w wersji Open do wersji Androida 4.1 JellyBean? 🙂 Jeśli macie ten telefon, a jeszcze nie pobraliście tej aktualizacji 

to gorąco do tego zachęcamy. Szczegóły aktualizacji poniżej: 

Aktualizacja w wersji Open (telefony bez brandingu) / Samsung Galaxy S III (GT-I9300) / wersja opr.: I9300 XXDLIB_XXDLIB_OXFDLI1 Androida 4.1 (JellyBean)

Posiadaczy SGS-a III namawiam, by pobrać aktualizację już teraz, bo naprawdę warto 🙂
Be Sociable, Share!