Na stronie internetowej WPCentral czytelnikom zadano następujące pytanie: jaki smartfon z Windows Phone 8 chciałbyś mieć najbardziej? Okazało się, że Nokia Lumia 920 nie dała rywalom żadnych szans.

Niemal dziesięć tysięcy Internautów postanowiło wziąć udział w ankiecie, która pokazała, który z topowych Windows Phone’ów jest najlepszy. Teraz nie ma wątpliwości – fani mobilnych okienek najchętniej wybiorą produkt Nokii.

Do wyboru były trzy możliwe odpowiedzi: Samsung ATIV S, Nokia Lumia 920 oraz HTC 8X. Wszystkie trzy smartfony są mobilnymi potworkami o bezkompromisowych parametrach wyposażonymi w najlepsze rozwiązania.

Samsung ATIV S uzyskał 489 głosów, co dało mu 4,9% całości głosów, czyniąc go tym samym najmniej pożądanym telefonem z całej trójki.

Na drugim miejscu znalazło się HTC 8X, które otrzymało 1275 głosów (12,77%).

Bezsprzecznym zwycięzcą okazała się Nokia Lumia 920, na którą zagłosowało aż 8 224 (82,34%) osób. Można powiedzieć, że tym samym pozamiatała oba powyższe smartfony.

Na sukces Nokii z pewnością przyczynia się doskonały aparat PureView z optyczną stabilizacją obrazu, który wykonuje rewelacyjne zdjęcia nawet w nocy. Nie można także zapominać o czteroipółcalowym wyświetlaczu PureMotion HD+, którego obsługa jest możliwa nawet w rękawiczkach.

Czy zgadzacie się z wynikami ankiety? Ja jak najbardziej!

Via

Be Sociable, Share!