AndroMenu to ciekawy program, dzięki któremu możemy upiększyć pulpit w swojej Nokii korzystającej z systemu Symbian^3. Upodabnia on dolny pasek aplikacji do jego odpowiednika z Androida.

AndroMenu z pewnością spodoba się tym, którzy chcieli by nieco odmienić ekran główny swojego symbianofona. Aplikacja pozwala na dodanie na spodzie ekranu skrót do czterech wybranych funkcji, które będą łatwo dostępne.

Całość wzorowana jest na belce z systemu Android, lecz, prawdę mówiąc, nie istnieje coś takiego jak jeden słuszny pasek aplikacji tego OS-a. Efekt jest taki, że Androida to za bardzo nie przypomina, choć mimo wszystko sam pasek prezentuje się schludnie i elegancko.

AndroMenu obsługuje pełne wsparcie dla motywów zmieniających ikony, a do wyboru znaleźć możemy kilka opcji konfiguracyjnych, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać zadowalający nas efekt wizualny.

Jak to wygląda? Możecie obejrzeć na poniższym filmiku, gdzie program został przedstawiony na Nokii N8:

 


Niestety, zmartwić muszę tych, którzy spodziewali się darmowej aplikacji. AndroMenu dostępne jest w sklepie Ovi za 7,38 zł. Czy to odpowiednia cena? Stwierdźcie sami.

Aby kupić AndroMenu dla systemu Symbian^3 kliknij tutaj, bądź skorzystaj z poniższego kodu QR:
QRCode

Via/Via

Be Sociable, Share!