AndroMenu to ciekawy pro­gram, dzięki któremu możemy upięk­szyć pul­pit w swo­jej Nokii korzys­ta­jącej z sys­temu Symbian^3. Upod­ab­nia on dolny pasek aplikacji do jego odpowied­nika z Androida.

AndroMenu z pewnoś­cią spodoba się tym, którzy chcieli by nieco odmienić ekran główny swo­jego sym­biano­fona. Aplikacja pozwala na dodanie na spodzie ekranu skrót do czterech wybranych funkcji, które będą łatwo dostępne.

Całość wzorowana jest na belce z sys­temu Android, lecz, prawdę mówiąc, nie ist­nieje coś takiego jak jeden słuszny pasek aplikacji tego OS-a. Efekt jest taki, że Androida to za bardzo nie przy­pom­ina, choć mimo wszys­tko sam pasek prezen­tuje się schlud­nie i elegancko.

AndroMenu obsługuje pełne wspar­cie dla moty­wów zmieni­a­ją­cych ikony, a do wyboru znaleźć możemy kilka opcji kon­fig­u­ra­cyjnych, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać zad­owala­jący nas efekt wizualny.

Jak to wygląda? Może­cie obe­jrzeć na poniższym filmiku, gdzie pro­gram został przed­staw­iony na Nokii N8:

 


Niestety, zmartwić muszę tych, którzy spodziewali się dar­mowej aplikacji. AndroMenu dostępne jest w sklepie Ovi za 7,38 zł. Czy to odpowied­nia cena? Stwierdź­cie sami.

Aby kupić AndroMenu dla sys­temu Symbian^3 kliknij tutaj, bądź sko­rzys­taj z poniższego kodu QR:
QRCode

Via/Via

Ciekawe? Podziel się!