Korea w ostat­nich tygod­ni­ach stała się syn­on­imem najbardziej zwar­i­owanego miejsca na Ziemi za sprawą bijącego reko­rdy pop­u­larności utworu Gang­nam Style. Chyba coś w tym jest, gdyż na razie tylko w tym kraju można posiąść Sam­sunga Galaxy S III w rados­nym, różowym kolorze. Czy w Polsce jest zapotrze­bowanie na róż? Sprawdz­iłem to osobiście.

Wierz­cie lub nie, lecz różowe smart­fony potrafią się sprzedawać całkiem nieźle. Nie jest to pier­wsza próba zaróżowienia rynku przez Kore­ańczyków — wcześniej mogliśmy oglą­dać Sam­sunga Galaxy Note w tym samym kolorze. Jak nietrudno zgad­nąć, takie urządzenia są skierowane dla młodych kobiet.

Sam­sung Galaxy S III w wer­sji Pink w Korei dostępny będzie już w przyszłym tygod­niu. Reszta świata poczeka na niego do grudnia.

Czy Sam­sung Galaxy S III w różu wygląda lep­iej niż w odmi­anie Peb­ble Blue, Mar­ble White czy czterech pozostałych? Z mojego męskiego punktu widzenia zde­cy­dowanie nie. Aby dowiedzieć się, co myślą o nim kobi­ety, spy­tałem się paru z moich koleżanek. Swoją drogą — poz­draw­iam Was wszys­tkie, jesteś­cie świetne! :)

Judyta: Nie podoba mi sie. Cho­ciaz odcien ladny, to on jest bardziej dla plas­tikow. Gdyby nie byl caly rozowy i mialby wymi­enne obu­dowy ale wiesz zeby byly inne kolory to moglabym go miec :)

Ania: Kolor jest bardzo ory­gi­nalny ; ) mi oso­biś­cie się bardzo podoba ;) mimo tego, że niek­tórym różowy się nie zbyt dobrze kojarzy… Ale on jest taki blady, w sam raz heart<3

Marek: hahaha pink! no je*ne zaraz :D

Olga: Błeee­fu­u­u­u­u­u­uuu!!!

Zosia: met­al­iczny róż ? Fajny kolor, przy­jemny, nie razi w oczy :D możesz mi kupić taki, haha :D

Jak widać, opinie są podzielone –w śród nich są dwie pozy­ty­wne i dwie negaty­wne. Zatem w naszym kraju różowe tele­fony powinny pod­bić sporo kobiecych serc, choć nie u każdego wywoła pozy­ty­wne emocje. Co wy uważa­cie o smart­fonach w tym właśnie kolorze?

Via

Ciekawe? Podziel się!