Wśród odmian kolorystycznych topowego smartfona Nokii – Lumia 920 zabrakło cieszącej się wielkim powodzeniem wśród innych Lumii wersji cyjanowej. Takie posunięcie może dziwić, lecz zdaje się, że i ona wkrótce zostanie zaprezentowana.

Owa wieść ma swoje dwa osobne źródła. Pierwszym z nich jest komentarz Toma Warrena (starszego redaktora serwisu The Verge) opublikowany na Twitterze. Zapytany o kolor Nokii Lumia 920, na którą nie może się doczekać, stwierdził, że będzie to cyjan.

Tom WarrenNa prawdę nie mogę się doczekać Lumii 920 teraz z jej wyświetlaczem 332PPI 4.5″, bezprzewodowym ładowaniem, NFC i aparatem PureView.
Simon Bisson@tomwarren Czerwona czy żółta? 🙂
Tom Warren@sbisson cyjankowa oczywiście 🙂
Oczywiście nie można traktować tych słów jako pewnego dowodu na to, że dziewięćsetdwudziestka otrzyma ten kolor. Jest to jednak bardo prawdopodobne, a atmosferę podsyca -zdawałoby się – niewinny filmik od Nokii przedstawiający działanie aplikacji Red Bull. W jego 38 sekundzie na ułamek sekundy pokazana Nokia Lumia 920 zmienia kolor z żółtego na zielony. Z racji tego, że fiński producent zabronił umieszczania tego klipu na zewnętrznych stronach, posłużę się zrzutem ekranu:
Czy według Was Nokia powinna wypuścić Lumię 920 w cyjanie? Moim zdaniem tak. Ten kolor w moim przekonaniu znakiem charakterystycznym poprzednich Lumii i chętnie przyjąłbym do wiadomości, że Finowie chcę podtrzymać taktykę utożsamiania cyjankowych telefonów z ich produktami.
Be Sociable, Share!