HTC One X+ przez wielu fanów uważany jest przez najlepszy smartfon na rynku. Tajwańska firma jednak na tym nie poprzestaje i niedługo możemy się doczekać odświeżonej wersji tego urządzenia z plusem w nazwie.

HTC One X to udany telefon. Można by przypuszczać, że HTC musi być z niego bardzo zadowolone. W końcu posiada świetny układ NVIDIA Tegra 3, rewelacyjny aparat 8 Mpix, wyświetlacz SLCD 4,7″  oraz wiele funkcji niedostępnych dla konkurencyjnych modeli, jak np. muzyczne Beats Audio. Mimo wszystko, producent nie do końca jest zadowolony z wyników sprzedaży swojego flagowca, który pozostał w cieniu wielkiego Samsunga Galaxy S III. Czy One X+ coś w tej sferze zmieni?

Jakby nie patrzeć, są na to szanse, gdyż urządzenie prezentuje się dobrze, choć dużych zmian nie ma. Użytkownik forum XDA Developers Football4PDA ujawnia kilka nowych faktów na temat tego modelu.

Bardzo dobrą wiadomością z pewnością jest umieszczenie najnowszej wersji Androida – 4.1 Jelly Bean. Wymiary HOX+’a to 134.36 x 69.9 x 9.3 mm, a waga – 129 g. Wewnątrz ma się znaleźć 32 GB pamięci oddanej użytkownikowi, 1 GB RAM-u oraz – oczywiście – NVIDIA Tegra 3, w tym wypadku podkręcona na 1,7 GHz.

Są spore szanse na to, że w HTC One X+ ujrzymy odświeżoną wersję nakładki Sense w wersji 4.5. Nie wiemy jednak jeszcze, jakie zmiany miałaby ona wprowadzać.

Kiedy nowy flagowiec z Tajwanu zostanie zaprezentowany oficjalnie? Najbardziej prawdopodobną wersją jest 19 września, kiedy to odbędzie się konferencja HTC. Jeśli ta data okaże się prawdziwa, to sądzę, że w najbliższym czasie możemy być świadkami paru przecieków na temat tego modelu.

Via

Be Sociable, Share!