Do prawdopodobnej premiery nowego iPhone’a pozostało zaledwie kilkadziesiąt godzin. Przygotowania przed jutrzejszym eventem ruszyły już pełną parą. Atmosferę ciekawości oraz niepewności Apple zdaje się podsycać coraz bardziej udostępniając szerokiej publiczności zagadkowe grafiki. 

Począwszy od zaproszeń na których to ewidentnie nienaturalny cień tworzący liczbę „5” rzucany przez cyfrę 12 symbolizującą dzień rozpoczęcia konferencji. Po dzisiejszą grafiką utworzoną na oknach budynku Centrum sztuki Yerba Buena w San Francisco. Grafika ta ewidentnie przypomina rozciągnięte ikony standardowych aplikacji takich jak giełda, game center czy muzyka znana każdemu użytkownikowi urządzeń z iOS. Zagadkowa wydaje się jednak nieznana i niemożliwa do przypisania żadnej z aplikacji zielona poświata która sugerować może zupełnie nową, nieznaną do tej pory usługę/aplikację w najnowszym iTelefonie.

W chwili obecnej nie ma specjalnie nad czym gdybać gdyż wszystko okaże się już jutro o godzinie 19 czasu polskiego. Nie zmienia to jednak faktu, że Apple które dotychczas nie starało się nakierowywać czy rozbudzać wyobraźnię ciekawskich fanów zrobiło to po raz pierwszy .

Taka grafika nie musi również oznaczać niczego nadzwyczajnego i prezentować jedynie kolorowe i przyjemne dla oka tło w którym brakowało koloru zielonego.

Via

Be Sociable, Share!